Trainingsschema

Seizoen 2019-2020

Heren 1
Maandag | Hercules | 20.00 – 22.00 uur
Trainer: Bob Hartman

Woensdag | De Greep | 20.30 – 22.30 uur 
Trainer: Bob Hartman / Han Abbing

Donderdag | OFC-hal | 20.00 – 22.00 uur
Trainer: Bob Hartman / Han Abbing

Heren 2
Dinsdag | Sporthal | 21.00 – 22.30 uur
Trainer:  H2

Heren 3
Dinsdag | Sporthal | 19.30 – 21.00 uur
Trainer: Harm Vlap

Heren 4
Dinsdag | Sporthal | 21.00 – 22.30 uur
Trainer: Sebastiaan de Zeeuw

Dames 1
Dinsdag | Sporthal | 19.15 – 21.00 uur
Trainer: Ralf Muijs

Donderdag | De Greep | 20.30 – 22.30 uur
Trainer: Ralf Muijs

Dames 2
Dinsdag | Sporthal | 19.30 – 21.00 uur
Trainer: Michiel Majoor

Dames 3
Woensdag | De Greep | 18.30 – 20.30 uur
Trainer: Sven Vermeulen / Han Abbing

Donderdag | De Greep | 18.00 – 19.30 uur
Trainer: Sven Vermeulen

Dames 4
Dinsdag | Sporthal | 21.00 – 22.30 uur
Trainer: Vincent van Duijnhoven

Dames 5
Dinsdag | Sporthal | 19.30 – 21.00 uur
Trainer: Jasper Geerdink

Dames 6
Dinsdag | Sporthal | 21.00 – 22.30 uur
Trainer: Olav Abbring

Jongens A1
Maandag | Hercules | 18.30 –  20.00 uur (samen met JA2)
Trainer: Sven Vermeulen

Woensdag | De Greep | 17.00 – 18.30 uur (samen met JA2)
Trainer: Sven Vermeulen

Donderdag | OFC-hal | 18.30 – 20.00 uur
Trainer: Rik Timmers / Han Abbing

Jongens A2
Maandag | Hercules | 18.30 –  20.00 uur (samen met JA1)
Trainer: Sven Vermeulen

Dinsdag | Sporthal | 18.00 – 19.30 uur
Trainer: Harm Vlap

Woensdag | De Greep | 17.00 – 18.30 uur (samen met JA1)
Trainer: Sven Vermeulen

Jongens B1
Woensdag | Sporthal | 17.00 –  18.00 uur
Trainer: Sil Bekebrede

Vrijdag | Sporthal | 16.30 – 18.00 uur
Trainer: Yanick de Rooij / Milan Palermo

Meiden A1
Maandag | OFC-hal | 18.30 – 20.00 uur
Trainer: Ralf Muijs

Donderdag | De Greep | 16.30 – 18.00 uur
Trainer: Sven Vermeulen

Meiden A2
Dinsdag | Sporthal | 18.00 – 19.30 uur
Trainer: Kirsten Wilders

Donderdag | De Greep | 19.30 – 20.30 uur
Trainer: Hanna Vlap

Meiden B1
Woensdag | Sporthal |  17.00 – 18.00 uur (samen met MB2)
Trainer: Milan Muijs

Vrijdag | De Greep |  17.00 – 18.30 uur
Trainer: Milan Muijs

Meiden B2
Dinsdag | Sporthal | 18.00 – 19.15 uur
Trainer: Birgit Knuvers / Martine Brevé

Woensdag | Sporthal | 17.00 – 18.00 uur (samen met MB1)
Trainer: Milan Muijs

Meiden C1
Maandag | Hercules | 17.00 – 18.30 uur
Trainer: Vincent van Duijnhoven

Vrijdag | De Greep | 18.30 – 20.00 uur
Trainer: Vincent van Duijnhoven

Meiden C2
Dinsdag | Sporthal | 18.00 – 19.30 uur
Trainer: Kaylee van de Meent

Woensdag | Sporthal | 17.00 – 18.00 uur
Trainer: Bente Hansen 

CMV competitie teams
Woensdag | Sporthal | 17.00 – 18.00 uur
Trainer: Aerin Muijs / Robbin Kistemaker

CMV N6-1
Vrijdag | Sporthal | 17.00 – 18.00 uur
Trainer: Linn Hansen

CMV N5-1
Vrijdag | Sporthal | 16.00 – 17.00 uur
Trainer: Robbin Kistemaker

CMV N5-2
Vrijdag | Sporthal | 17.00 – 18.00 uur
Trainer: Aerin Muijs

CMV alleen trainen
Vrijdag | Sporthal | 16.00 – 17.00 uur
Trainer: Nienke Geerdink / Marit van Schaik

Dames recreanten
Dinsdag | Sporthal | 08.45 – 10.00 uur
Trainer: Lex Buskens

maandag Hercules 17.00 – 18.30 uur Meiden C1 Vincent
  Hercules 18.30 – 20.00 uur Jongens A1 / Jongens A2 Sven
  Hercules 20.00 – 22.00 uur Heren 1 Bob
  OFC-hal 18.30 – 20.00 uur Meiden A1 Ralf
         
dinsdag Sporthal 08.45 – 10.00 uur recreanten Lex
  Sporthal 18.00 – 19.15 uur Meiden B2 Birgit / Martine
  Sporthal 18.00 – 19.30 uur Meiden A2 Kirsten
  Sporthal 18.00 – 19.30 uur Meiden C2 Kaylee
  Sporthal 18.00 – 19.30 uur Jongens A2 Harm
         
  Sporthal 19.15 – 21.00 uur Dames 1 Ralf
  Sporthal 19.30 – 21.00 uur Dames 2 Michiel
  Sporthal 19.30 – 21.00 uur Dames 5 Jasper
  Sporthal 19.30 – 21.00 uur Heren 3 Harm
         
  Sporthal 21.00 – 22.30 uur Dames 4 Vincent
  Sporthal 21.00 – 22.30 uur Dames 6 Olav
  Sporthal 21.00 – 22.30 uur Heren 2 Heren 2
  Sporthal 21.00 – 22.30 uur Heren 4 Sebastiaan
         
woensdag Sporthal 17.00 – 18.00 uur CMV competitieteams Aerin / Robbin 
  Sporthal 17.00 – 18.00 uur Meiden B1 / Meiden B2 Milan 
  Sporthal 17.00 – 18.00 uur Meiden C2 Bente 
  Sporthal 17.00 – 18.00 uur Jongens B1 Sil 
         
  De Greep 17.00 – 18.30 uur Jongens A1 / Jongens A2 Sven 
  De Greep 18.30 – 20.30 uur Dames 3 (+ op uitnodiging) Sven / Han 
  De Greep 20.30 – 22.30 uur Heren 1 (+ op uitnodiging) Bob / Han 
         
donderdag De Greep 16.30 – 18.00 uur Meiden A1 Sven 
  De Greep 18.00 – 19.30 uur Dames 3 Sven 
  De Greep 19.30 – 20.30 uur Meiden A2 Hanna
  De Greep 20.30 – 22.30 uur Dames 1 Ralf 
         
  OFC hal 18.30 – 20.00 uur Jongens A1 Rik  / Han 
  OFC hal 20.00 – 22.00 uur Heren 1 Bob / Han 
         
vrijdag Sporthal 16.00 – 17.00 uur CMV – trainen Nienke / Marit
  Sporthal 16.00 – 17.00 uur CMV N5-1 Robbin 
  Sporthal 17.00 – 18.00 uur CMV N5-2 Aerin 
  Sporthal 17.00 – 18.00 uur CMV N6-1 Linn 
  Sporthal 16.30 – 18.00 uur Jongens B1 Yanick / Milan 
         
  De Greep 17.00 – 18.30 uur Meiden B1 Milan 
  De Greep 18.30 – 20.00 uur Meiden C1 Vincent